centrum designu

Projekt Market

Jak co roku PROJEKT MARKET to niezwykła szansa do zaprezentowania się podczas Gdynia Design Days. Młodzi producenci i twórcy innowacyjnych projektów i niecodziennych przedmiotów mają szansę zaprezentować się w oba  festiwalowe weekendy (03-05 lipca oraz 11-12 lipca) w Terminalu Designu na placu Kaszubskim w Gdyni!

Skończył się nabór do kolejnej edycji Projekt Marketu na Gdynia Design Days!

PROJEKT MARKET pozwala każdemu poczuć siłę designu, a dla projektantów jest okazją do wymiany doświadczeń na temat wzornictwa i zaprezentowania się w oryginalnej oprawie!


PROJEKT MARKET to nie tylko gotowe produkty, to także możliwość przedstawienia projektów i prototypów, które są zapowiedzią produktu, bądź ciekawej usługi. Liczymy na Waszą kreatywność!

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zależy nam, aby proponowane projekty odznaczały się nie tylko ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, ale także wysokimi walorami estetycznymi i jakością wykonania. Kryterium wyboru to również różnorodność i odpowiednia ilość proponowanych produktów. Będziemy także brać pod uwagę Wasze pomysły na aranżację przestrzeni stoiska.