ppnt gdynia | centrum designu

Centrum Designu w zespole ekspertów Creative Broker Network

Paulina Kisiel, Ewa Chudecka oraz Karolina Cygert z PPNT Gdynia | Centrum Designu dołączyły do zespołu ekspertów Creative Broker Network utworzonego w ramach projektu unijnego Creative Traditional Companies Cooperation.

CTCC, czyli Creative Traditional Companies Cooperation, to projekt unijny koncentrujący się na pobudzaniu innowacyjności małych i średnich przedsiębiorstw w regionie nadbałtyckim. Głównym celem projektu jest rozwój innowacyjności małych i średnich firm poprzez współpracę międzysektorową.

Creative Broker Network
to zespół specjalistów działających w metodologii Design Thinking i Design Driven Innovation, wspierających start-upy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju regionalnego. Międzynarodowy zespół pomaga w procesie rozwoju innowacji MŚP zielonego i niebieskiego sektora gospodarki.


Zespół Creative Broker Network to wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, mający za zadanie doradzić, wspierać i pomagać w prowadzeniu międzysektorowego procesu innowacji przedsiębiorstwom poprzez przeprowadzanie kreatywnego audytu jak również modernizacji dotychczasowej wiedzy i doświadczeń w nowe formy innowacyjne.

Specjalista - Creative Broker może zostać zaangażowany przez wybraną firmę w projekt na każdym jego etapie. Przeprowadza firmę przez proces innowacji sprawiając, że staje się bardziej konkurencyjna na rynku, zrównoważona i gotowa na przyszłe transformacje. Wybrany specjalista wspiera firmę w rozwoju produktu, usługi oraz wprowadzeniu nowych modeli biznesowych. Creative Broker ułatwia efektywne wykorzystanie zasobów, które w procesie są analizowane, ponownie łączone i wykorzystywane w celu zaspokojenia rzeczywistych potrzeb klientów.
 

Zobacz cały zespół ekspertów: https://movecreative.eu/creative-broker-network

Partner:

paulina kisiel

paulina kisiel

Dyrektor kreatywny, producent i menadżer projektowy z ponad 8-letnim doświadczeniem. Jej codzienna praca jako kierownika festiwalu Gdynia Design Days skupia się na dokładnej obserwacji trendów oraz dostosowaniu programu festiwalu do potrzeb jego odbiorców. Na co dzień tworzy wnętrza komercyjne do restauracji i przestrzeni mieszkalnych, związana z autorską pracownią architektoniczną studioturbo.pl. Jestem strategiem, który dostrzega zalety i wady większości sytuacji. Moją pasją jest projektowanie systemów, ponieważ zawsze kieruję się ciekawością i szukam spójności w nieskończonych ilościach danych. W pracy jestem samowystarczalna i nie boję się podążać ryzykowną ścieżką, starając się produkować to, co najlepsze.

ewa chudecka

ewa chudecka

Ekspert Design Management, producent wydarzeń w PPNT Gdynia | Centrum Designu. Historyk sztuki i projektant wnętrz. W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe z Design Management na SWPS, w ramach których rozwija kompetencje z zakresu Zarządzania Innowacjami. Pracuje w PPNT Gdynia | Centrum Designu od 2013 roku, gdzie wspiera firmy we wdrażaniu procesów projektowych oraz współtworzy festiwal Gdynia Design Days.

Karolina Cygert

Karolina Cygert

Specjalista ds. projektów unijnych w PPNT Gdynia | Centrum Designu. Absolwentka stosunków międzynarodowych oraz studiów podyplomowych z zakresu public relations. Od 2017 roku zajmuje się zarządzaniem projektami europejskimi oraz wsparciem MŚP we wdrażaniu innowacji. Koordynator Gdynia Design Days w zakresie rozwijania współpracy ze sponsorami i partnerami międzynarodowymi.

ewa janczukowicz-cichosz

ewa janczukowicz-cichosz

Wicedyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, odpowiada za jego rozwój, komunikację i promocję oraz działania kreatywne. Doświadczony projekt manager, wykorzystujący w swojej pracy zagadnienia z zakresu design management, zrównoważonego rozwoju oraz ekonomii cyrkularnej. Ekspert w zakresie komunikacji strategicznej oraz budowania marki. Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz interdyscyplinarnych studiów Design Management prowadzonych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wspólnie ze Szkołą Główną Handlową.  

Partner PROJEKTU:

projekt EU: